Magazin gündeminden başlıklar: 6 Ocak 2015

  • 1
  • 22
Magazin gündeminden başlıklar: 6 Ocak 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 6 Ocak 2015

Çağla Şıkel ile Emre Altuğ boşanıyor

Çağla Şıkel ile Emre Altuğ, boşanacakları iddiasını doğruladı.

Magazin dünyasının örnek çiftlerinden olan Çağla Şıkel ile Emre Altuğ hakkında kötü haber! Haklarında daha önce de boşanacakları haberleri çıkan çiftin, yollarını ayırıyor. Söylemezsem Olmaz programında ortaya atılan iddiaya göre Uzay ve Kuzey adında iki oğulları olan Şıkel-Altuğ çifti boşanma kararı aldı. Çift, yılbaşını da ayrı geçirmişti. Emre Altuğ'un kendine bir ev aradığı da söylentiler arasında.

BOŞANMA İDDİASINI DOĞRULADILAR

Boşanma iddialarını doğrulayan Çağla Şıkel ile Emre Altuğ, ayrıldıklarını açıkladı. Ünlü çift, anlaşarak ayrılmaya karar verdi.

Şıkel ile Altuğ yaptıkları ortak açıklamada, "Üzülerek belirtiyoruz ki, 7 yıllık süren evliliğimizin yol ayrımına girdik. Biz, büyük bir aşkla ve tarifi mümkün olmayan bir sevgiyle evliliğimizi devam ettirdik ancak süreç sonunda anlaşarak ayrılmaya karar verdik. Bundan sonraki hayatımızda da her zaman birbirimizin yanında olarak görüşmeye devam edeceğiz. Beraber geçirdiğimiz değerli yıllar için birbirimize minnettarız. Bu ayrılığımızda herhangi bir üçüncü kişinin ilgi ve alakası söz konusu değildir" ifadelerini kullandı.