Magazin gündeminden başlıklar

  • 1
  • 17
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Sevgiliden özel şoför!

Eda Taşpınar katıldığı bir davette minik bir kaza geçirdi. Ayağında ufak çizik oluşan İkoncan için sevgilisi Can Verdi, ortalığı ayağa kaldırdı. Ünlü avukat, 'Aşkım o halde araba kullanma' diyerek hemen sevgilisine özel şoför gönderdi.

Sosyetik güzel Eda Taşpınar, önceki gün hareketli saatler yaşadı. Nişantaşı'nda Samsung'un yeni açılan mağazasının davetine katılan İkoncan, nazara geldi. Seksi kıyafetiyle her zamanki gibi bütün bakışları üzerine toplayan Taşpınar, küçük bir kaza geçirdi. Yanından geçen garson tepsiden şarap kadehini İkoncan'ın ayağının dibine düşürdü. Kırılan camlar yüzünden ayağında küçük bir yara oluşan Taşpınar, bunu önemsemedi ve daha sonra soluğu Bebek Lucca'da aldı.

KÜÇÜK YARA BÜYÜK PANİK
Sevgilisi Can Verdi olmadan arkadaş gurubuyla eğlenmeye çıkan Taşpınar, yaşadığı tatsız olayı avukat aşkına telefonla anlattı. Durumu öğrenince büyük panik yapan Can Verdi, küçük bir yara alan sevgilisi için seferberlik ilan etti. Taşpınar'la saatlerce telefonda konuşan Can verdi, "Aşkım o halde sakın araba kullanma" diyerek eğlendiği mekana şoför göndertti. Eda Taşpınar ise sevgilisinin bu jesti karşısında oldukça mutlu görünüyordu.

Kaynak: Halil ÇİLİNGİR / TAKVİM