Jennifer Lawrence, dalgıç olacak

Jennifer Lawrence, dalgıç olacak

Serbest dalış sporcuları Francisco “Pippin” Ferraras ve Audrey Mestre'nin gerçek hikayesinden esinlenilen "The Dive" filminde Jennifer Lawrence oynayacak.

  • Kültür Sanat
  • Çarşamba 21.01.2015 11:28
2014'teki hack skandalının en çok yıprattığı isimlerin başında gelen Jennifer Lawrence, başarılı proje seçimleri ve aldığı ödüllerle zor günleri hızla atlatıyor.

Yeni jenerasyonun en yetenekli aktrislerinin başında gösterilen Amerikalı oyuncu, David Cameron'ın Avatar'ın devam filmi yüzünden arka plana atmak zorunda kaldığı "The Dive" projesi ile beyazperdeye dönecek.Ünlü yıldız "The Dive" filminde de, "Hunger Games" serisiyle kimyaları uyuşan yönetmen Francis Lawrence'la çalışacak. İkilinin her ne kadar soyadları aynı olsa da herhangi bir akrabalık bağları bulunmuyor.

Serbest dalış sporcuları Francisco "Pippin" Ferraras ve Audrey Mestre'nin gerçek ve trajik aşk hikayesinin anlatılacağı The Dive'da Lawrence, 2002 yılında hayatını kaybeden Mestre'yi canlandıracak.

James Cameron'ın fazlasıyla önem verdiği ama yoğun ajandası sebebiyle geri plana itmek zorunda kaldığı The Dive'da, Lawrence'ın karşısında hangi aktörü izleyeceğimiz ise henüz belli değil.