Hollywood usulü tatil

Hollywood'un ünlü isimleri, tatil için sakin ancak lüks beldeleri seçiyor. Kaldıkları odalara binlerce dolar ödeyen yıldızlar, sahilde ise sade giyinmeyi tercih ediyor

  • Günaydın
  • Cumartesi 01.07.2012
DOUTZEN KROES
Podyumların ardından beyaz perdeye de el atan güzel manken Doutzen Kroes, eşi Sunnery James ve oğluyla sık sık Miami sahillerinde tatil yapıyor. Kroes, şort ve tişörtle tatili geçirenlerden.

MIRANDA KERR
Hollywood'un en yakışıklı isimlerinden biri olan Orlando Bloom ile evlenen seksi manken Miranda Kerr, tatil için sıklıkla Bora Bora adasını tercih ediyor. Adada rahat hissettiğini söyleyen Kerr, tatil valizine bikinileri, şort, tişört ve sandaletleri dışında bir şey koymayı sevmiyor.

ROSIE HUNTINGTON-WHITELEY
Ünlü manken sinemanın da en hızlı ilerleyen isimlerinden biri oldu. Rosie Huntington- Whiteley, sevgilisi Jason Statham ile birlikte Malibu'da tatil yapmayı tercih ediyor. Whiteley, tatilde basit elbiseler ve şortlar giymeyi seviyor.

NAOMI WATTS
Güzel oyuncu Naomi Watts, eşi Liev ve çocuklarıyla birlikte sık sık Güney Karayipler'deki Barbados sahillerinde tatil yapıyor. Watts da tatilde sade giyinmeyi sevenlerden.