Açılışa ünlü yağdı

İstanbullu ünlü işletmeci Emre Ergani ve işadamı Gökhan Çarmıklı'nın Alaçatı'da Seaside'ı alarak 20 bin metrekare üzerine kurduğu Bobou Beach Club, 'Full Moon Black&White Party' ile sezona merhaba dedi. 1.5 milyon dolarlık bir yatırıma mal olan ve Alaçatı'nın en popüler mekanı olmaya aday Bobou Beach Club'ın açılışına İstanbul ve İzmir cemiyet hayatının ünlü isimleri akın attı.

ÜNLÜ İSİMLER KATILDI
Sabahın ilk saatlerine kadar süren partide, DJ Doğuş Çabakçor'un müzikleriyle eğlence hiç durmadı. Emre Ergani, "Burada düzenlenen beach party'ler tatilcilerin buluşma noktası olacak" dedi. Açılışa katılanlar arasında; Merve Boluğur, Irmak Atuk, Arda Turan, Çağla Şıkel-Altuğ çifti, Ece Erken, Murat Cevahir, Mehmet Dereli ve Çiğdem Kayalı yer aldı.


ARKADAŞLARIYLA TATİLDE
'Kuzey Güney' dizisinin 'Barış'ı Onur Öztürk de Çeşme'de tatil yapıyor. Arkadaşlarıyla gün boyu plajlarda güneşlenen Öztürk, geceleri de çeşitli partilere katılıyor.

EMRE ERGANİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!


ÖNCEYEMEK SONRA EĞLENCE

Mehmet Dereli ve Çiğdem Kayalı, Çeşme 7800'de tatil yapıyor. Tüm günlerini plajda geçiren çift, önceki gün Mikasa isimli restoranda yemek yedikten sonra Marrakech Clup'a gitti.

ÇEŞME'DE BİR ARAYA GELDİLER
Beşiktaş Spor Külübü eski Başkanlardan Serdar Bilgili de tatil için Çeşme'yi seçen isimler arasında. Bilgili önceki gün Çeşme'de tatil yapan televizyoncu Saba Tümer ile Mikasa isimli restoranda birlikte yemek yedi. Yaklaşık 3 saat mekanda kalan ikili, kapıda gazetecilerin beklediğini öğrenince restorandan ayrı ayrı çıktı ancak daha sonra Solemare isimli mekanda yeniden buluştu.