Bodrum'da aşk tatili

Tatilcilerin gözde mekanı Bodrum bu hafta sonu da çok renkliydi. İş, sanat, cemiyet ve futbol dünyasının ünlü isimlerinin dinlenmek için tercih ettiği bu eşsiz tatil beldesinden birbirinden renkli kareler objektiflere yansıdı. Yeni aşklar, romantik balayılar, açılışlar ve sürpriz buluşmalar...

ÇİLLER'İN TORUNUYLA TATİL KEYFİ
Tansu Çiller ve ailesi yaz sezonunu Bodrum'da açtı. Tatillerini yeni aldıkları teknede geçiren Çiller Ailesi; Hebilköy Voyage Otel'in önünde demirledi. Teknede eşi Özer Çiller, gelini Zeynep Çiller ve torunu ile birlikte olan Tansu Çiller; sabah saatlerinde torunuyla denize giriyor, akşamüstü ise Göltürkbükü sahilinde dolaşmayı tercih ediyor.

AYNI MENAJER
AYNI PLAJ
Famous Cup organizasyonu kapsamında Bodrum'a gelen oyuncu Bade İşçil ile Fırat Çelik'in arasından su sızmıyor. Geçtiğimiz gün Bitez'de güneşlenirken görüntülenen ikilinin aşk yaşadığı iddia edilmişti. Bade İşçil bu söylentileri yalandı: "Menajerlerimiz aynı olduğu için bizi yan yana görmeniz çok normal!"

GÜNDOĞAN'DA ÖN BALAYI

Galatasaray Külübü Başkanı Ünal Aysal'ın kızı Ceyla Aysal; evlilik hazırlığında olduğu sevgilisi Mehmet Kırıklar ile Bodrum'da tatilde. Çift; Aysal ailesinin Gündoğan'daki muhteşem villasında baş başa ön balayı yapıyor. Aysal ve Kırıklar, gün boyunca güneş ve denizin tadını çıkarırken akşamları ise sahilde dolaşmayı tercih ediyor.

YENİ AŞIKLAR PEK MUTLU
Beşiktaşlı futbolcu İbrahim Toraman, yeni sevgilisi oyuncu Gülcan Arslan ile birlikte Bodrum'da tatilde. Kumm Beach'te görüntülenen yeni aşıklar oldukça samimiydi. 'Bir Çocuk Sevdim' dizisinin oyuncusu Arslan bir ara sevgilisine masaj da yaptı.

OTELLER ARASINDA MEKİK DOKUYORLAR

Alkoçlar otellerinin sahipleri Gülşah-Ender Alkoçlar çifti; yoğun bir sezon geçiriyor. Çeşme, Kuşadası, Bodrum ve İstanbul'daki otelleri arasında mekik dokuyan çift; bu yoğun tempoya mola verip kısa bir tatile çıktı. Yunan Adaları'na giden Alkoçlar çifti, dönüşte Bodrum'daki otellerinde soluklandı.

İBRAHİM TORAMAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!


BİTMEYEN BALAYI
Geçtiğimiz ay İstanbul'da sade bir nikah töreni ile hayatlarını birleştiren Gaye-Alpay Başaran çiftinin balayı Bodrum'da devam ediyor. Çiçeği burnunda evliler, hafta sonu Göltürkbükü'ndeki Ship A Hoy'un iskelesinde güneşlenirken görüntülendi.

DOSTLARI İLE TATİL YAPIYOR

Geçtiğimiz hafta yakın dostlarıyla Antalya'da tatil yapan cemiyet hayatının sevilen isimlerinden Arte Tahir, bu hafta sonu rotayı Bodrum'a çevirdi. Tahir, High Light Otel'de güneşlenerek güzel havanın tadını çıkardı.

DOĞUM SONRASI FORMA GİRMİŞ
Irmak Ünal; işadamı eşi Emre Karabacak ve kızı Kayla ile Bodrum'da tatil yapıyor. Irmak Ünal; geçtiğimiz gün kızı Kayla ile birlikte Torba'da kaldıkları Casa Del Arte Otel'de görüntülendi. Kızı Kayla'yı deniz ve güneşle tanıştıran güzel oyuncu, otelin bahçesinde bol bol kızıyla oyun oynadı. Bu arada Irmak Ünal'ın eski fit vücuduna kavuştuğu da gözlerden kaçmadı.

OĞULLARI İÇİN BİR ARADALAR
Eşi Yurdal Sert ile boşanmak için mahkemeye başvuran İvana Sert; oğlu Ateş için geçici barış imzaladı! Çift; Ateş'in psikolojisi bozulmasın diye birlikte tatil yaptı. İkili tatil boyunca Ateş'in bir dediğini iki etmedi. Tatil sonunda Yurdal Sert, Ateş'le Bodrum'da kalırken; İvana Sert ise İstanbul'a döndü.

EŞİ SONRA KATILACAK

Sade, sakin bir hayat süren Neslihan-Yalçın Sabancı çiftinin oğulları İlhan Sabancı; Bodrum'da, teknesinde yalnız tatil yapıyor. Sabancı'nın eşi Pınar Hanım ise daha sonra kendisine katılacakmış!