Sesleri kadar vücutları da güzel

Müzik dünyasının ünlü isimleri; repertuvarları, sesleri ve sahne şovları kadar formda kalmak için de zaman harcıyor, sporsuz tek bir gün geçirmiyorlar!

  • Günaydın
  • Pazar 02.07.2012

BEYONCE
Ocak'ta ilk çocuğunu dünyaya getiren Beyonce, 5 ayda 27 kilo verdi. Doğumdan sonraki ilk konserinde kusursuz fiğiyle hayranlarını büyüleyen ünlü şarkıcı, tüm yediklerinin diyetisyenin kontrolünden geçtiğini ve haftanın 5 gün çok sıkı bir şekilde spor yaptığını söylüyor.

BEYONCE FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!


JENNIFER LOPEZ
Hamileliği sırasında tam 20 kilo alan yuvarlak hatlı şarkıcı Jennifer Lopez, şu an yine seksi bir vücuda sahip. 2009 yılında ikizlerini doğurduktan hemen sonra dans ve spor çalışmalarına başlayan Lopez, her gün yaklaşık 2 saat özel antrenörü eşliğinde spor yapıyor. Ayrıca her gün bir saat dans çalışması da var. Lopez, aşırı yağlı hiçbir şey yemediğini söylüyor.

RIHANNA
Yuvarlak hatlı genç şarkıcı Rihanna, babasının kendisini 'biraz kilolu' bulması üzerine sıkı bir diyet ve spor programına başladı. Şu an 0 beden olan Rihanna, dinleyicilerine saygısından dolayı kilosuna ve formuna sürekli dikkat ettiğini ve 2 kilo bile alsa spora ağırlık vediğini söylüyor.

RIHANNA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!


KATY PERRY
Genç yaşına rağmen son derece sorunlu bu boşanma davasıyla uğraşan ve hakkında çıkan birçok dedikoduyla baş etmek zorunda kalan Katy Perry, yoga ve sabah koşularının formda kalmak için birebir olduğunu söylüyor. Stres ve yaşadığı mutsuzluk yüzünden bir dönem aşırı yemek yediğini söyleyen Perry, bu nedenle psikolojik destek almış.