Son kale de yıkıldı

Oktay Kaynarca ile reklamcı sevgilisi Melek Angun; Solar Beach'te, kumsalda yapılan bir nikah töreniyle evlendi. Kaynarca'nın düğününe Kenan İmirzalıoğlu'ndan Mahsun Kırmızıgül'e kadar birçok ünlü katıldı

Ünlü oyuncu Oktay Kaynarca, önceki gece reklamcı sevgilisi Melek Angun'la, Kilyos'taki Solar Beach'te dünyaevine girdi. Geceye; aralarında Mahsun Kırmızıgül, Kenan İmirzalıoğlu, Erkan Petekkaya, Mehmet Aslantuğ, Wilma Elles, Petek Dinçöz ve Yonca Evcimik'in de bulunduğu çok sayıda ünlü katıldı.

İşte geceden notlar:
Nikahın kıyıldığı kumsaldaki çardak; palmiye ağaçları, mavi-pembe orkideler, bambular ve beyaz şifonlarla süslendi. Varillerde yakılan ateşler romantik bir hava yarattı.

'HARPUTLUYUM' TÜRKÜSÜ
10 dakika süren havai fişek gösterisinin ardından, Candan Erçetin'in 'Hoşgeldin Melek' şarkısı çalındı. Sahne alacağı söylenen Kenan Doğulu'nun gecede olmaması dikkat çekti. Doğulu katılmasa da şarkıları konukları eğlendirdi. Sahneye ise Yonca Evcimik çıktı.
Gelin ve damat kumsala inerken; yolun yarısına kadar, gelinin seçtiği bir müzik kullanıldı. Yolun ortasında mikrofonu eline alan Kaynarca, "Bundan sonrası benim müziğim olsun" dedi. 'Harputluyum' türküsü çalınmaya başlayınca, davetlilerden büyük alkış koptu.
Geceye eşi Erdil Yaşaroğlu'yla katılan Begüm Kütük; "Kaynarca da evleniyorsa sözün sonudur, son kale de yıkılmıştır" dedi. Yaşaroğlu da "Hep son kale diyorsunuz. Bu kaleler ne zaman bitecek?" diye espri yaptı.