Suri savaşı başladı

Boşanma kararı alan Katie Holmes ve Tom Cruise çifti, kızları Suri'nin velayeti için kıyasıya bir savaşa girdi. Holmes, kızının ortak velayette olmasını bile istemiyor!

  • Günaydın
  • Pazartesi 03.07.2012
Mimi Rogers ve Nicole Kidman'ın ardından üçüncü eşi Katie Holmes ile de boşanma arifesinde olan Tom Cruise'u zor günler bekliyor. Kızı Suri'yi Scientology Kilisesi'nin öğretilerine göre yetiştiren aktör, kızının velayetini tek başına almak istiyordu. Ancak Katie Holmes beklenmedik bir hamle yaparak boşanma davasını, yaşadıkları Kaliforniya Eyaleti'nde değil New York'ta açtı. Boşanma davalarında genel olarak 'ortak velayet' vermeyi tercih eden Kaliforniya'nın böyle bir karar vermesinden endişe eden Holmes, annenin tarafını tutan ve anneye velayeti vermeyi tercih eden New York'ta dava açmayı tercih etti.

HAPİS HAYATI
Holmes'e yakın kaynaklar; genç yıldızın 5 yıl boyunca Scientology Kilisesi yüzünden resmen hapis hayatı yaşadığını, kızının da bu kilisenin öğretileri nedeniyle 'anormal' bir çocuğa dönüşmesinden endişe ettiğini söylüyor. Life&Style dergisine göre Holmes, kızının her yıl daha kontrol edilemez ve problemli bir çocuğa dönüşmesine daha fazla tanık olmak istememiş ve bu yüzden boşanma kararı almış.

TOM CRUİSE VE KATİE HOLMES FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!