Kendi türündeki en iyi albümü ben yaptım!

'Bi Düşün' adlı yeni çalışmasını piyasaya sunan Özcan Deniz, "Kendi türündeki albümlerin en iyisi" diyerek iddialı konuştu

Özcan Deniz, 20 yıllık müzik kariyerinin 11'inci albümü 'Bi Düşün'ü önceki gün piyasaya sundu. 13 şarkıdan oluşan yeni albümü için internet sitesi kuran Deniz; şarkılarını, düşüncelerini ve fotoğraflarını da bu sitede paylaştı. Deniz siteye "Benim için müzik, 90'lı yıllardan önce yapılan müziklerdir ama 2000'li yılların sound üstünlüğünü de kabul etmek lazım. Her ne kadar o lezzeti yakalamamız mümkün olmasa da, günümüzün en iyisini yapmayı amaçladık. Kendi türünün en iyisi olma iddiasını taşıyan bu albüm için kartonette adı geçen tüm dostlara teşekkür ediyorum" diye yazdı. İşte albümdeki diğer detaylar:

24 SATTE 3 BİN 500 TIKALDI
Özcan Deniz sözlerini kendisinin yazdığı üç şarkının yanı sıra albümde Ayla Çelik'ten 'Yapmak Lazım', Soner Sarıkabadayı'dan 'Hâlâ Seviyorum', Sinan Akçıl'dan 'Aklında Olsun' ve 'Tatlım' adlı şarkılara da yer verdi.

Albümde öne çıkan 'Merakımdan' isimli şarkı; yaklaşık 15 günde Youtube'da 123 bin kez tıklandı. 'Bi Düşün' isimli parça ise 24 saat içinde 3 bin 500 kez dinlendi.

ÖZCAN DENİZ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!