Emre bikinili çekime asla izin vermiyor!

Oğullarıyla birlikte reklam filminde oynayan Çağla Şıkel, eşi Emre Altuğ'un bikinili çekimlere asla izin vermediğini söyledi: Emre 'Yaptığını yaptın, gerek yok. Çoluğun çocuğun var' diyor

Marka yüzü olduğu Vernel Max'in reklamlarında oğulları Kuzey ve Uzay'la birlikte oynayan Çağla Şıkel samimi açıklamalar yaptı. İşte Şıkel'in anlattıkları:
Hazırlanan set evime o kadar benziyordu ki; kendimizi evimizde gibi hissettik. Evdeki gibi yatağın üzerinde oyunlar oynadık. Aslında reklamda başka çocuklar olacaktı ama bu kadar samimi olmazdı. Bu ailemiz için çok büyük bir anı olacak.
Başarılarım, istikrarım ve bakımlı olmam; kendime ve çevreme saygımın bir göstergesi. Hem gezip tozuyorum, hem kocam var, üzerine iki çocuk doğurdum. Hayat enerjimi hiçbir zaman kaybetmiyorum.
Mayo ve bikinili çekimlere eşim Emre (Altuğ) izin vermiyor. Çok güzel bir teklif gelmişti; "Yaptığını yaptın, gerek yok. Çoluğun çocuğun var" dedi. Kıskandığından değil, ihtiyacımın olmadığını düşünüyor. Yoksa dekolteme karışmaz.


ÇAĞLA ŞİKEL - EMRE ALTUĞ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BEN DE SELÜLİT VAR
Ben kız çocuk istiyordum ama oğlanların bana bu kadar düşkün olduğunu görünce, "Olmasa da olur" diyorum. Emre'nin kafasında hâlâ kız çocuk var ama öyle bir niyetimiz yok, yine de kesin konuşmamak lazım. Sadece şu an üçüncüyü düşünecek kafada değilim. Lohusalıktan yeni çıktım, herhalde o yüzden.
Selüliti olan kadın tu kaka veya kendine iyi bakmamış kadın mıdır? Bu bir kan dolaşımı bozukluğu, bende de var ama öyle bir hale getirdiniz ki; insan havlusunu indirmeye çekiniyor.