Demet 20 Angelına 5 milyon dolara uçtu

Angelina Jolie, bir cadıyı canlandırdığı ve uçtuğu son filminden 5 milyon dolar kazanacak. Demet Evgar ise süper güçleri olan bir kızı canlandırdığı film için sadece 20 bin dolar alıyor

Türk oyuncuların film başına aldıkları ücretler, yabancı yıldızlarınkiyle karşılaştırılmayacak kadar geride... Son filmlerinde bir cadıyı oynayan Angelina Jolie ve süper güçlere sahip bir kişiyi canlandıran Demet Evgar için de aynı şey söz konusu... Tehlikeli ve zorlu sahnelerde dublör kullanmayan yıldızlardan Jolie, rolü karşılığında 5 milyon dolar kazanıyor. Oysa Evgar, Jolie'nin ücretinin 250'de biri kadar yani 20 bin dolara bu tehlikeli performansı sergiliyor.

VİNÇLER EŞLİĞİNDE ÇEKİM
Son filmi 'Sen Aydınlatırsın Geceyi'nin çekimlerini sürdüren Demet Evgar, filmde 'Yasemin' isimli süper güçleri olan bir köylü kızını canlandırıyor. Bir vinç yardımıyla çekilen uçma sahnelerinde profesyonelliğiyle dikkat çeken Evgar, güç sahnede dublör kullanmayı tercih etmedi. Aynı şekilde son filmi 'Maleficent'ta bir cadıyı canlandıran Jolie de vinç ve bungee jumping aleti yardımıyla gerçekleştirilen çekimlerde kendisi rol almak istedi.