Bir prensesin günlüğü

Us Weekly dergisi, geleceğin İngiltere Kraliçesi olarak görülen Cambridge Düşesi Catherine'in tüm gün boyunca yaptıklarını ve sarayda zamanını nasıl geçirdiğini okuyucularıyla paylaştı

  • Günaydın
  • Cumartesi 08.07.2012
EŞİ ÇOK ÖNEMLİ
Geleceğin kralı İngiltere Prensi William, şu an orduda görevli bir asker. Birçok zorluk atlatan William'ın en büyük destekçisi de Catherine. Güzel düşes, her fırsatta eşiyle bir araya geliyor ve sarayın bahçesinde birlikte uzun yürüyüşlere çıkıyorlar.

DAVET VE GALALAR
İngiltere Prensi ile evli olan Catherine'in günlerinin büyük kısmı yardım çalışmalarıyla ilgili toplantılara katılmak ve kraliyet ailesiyle birlikte bulunması gereken farklı etkinlikler için hazırlanmakla geçiyor.

KARDEŞ DESTEĞİ
Pippa Middleton, her fırsat bulduğunda ablasını ziyaret ediyor. Catherine'in en büyük sırdaşı olan ve tüm zor zamanlarını atlatmasında yardımcı olan Pippa, ablasının sarayın zor şartlarına alışmasında da en büyük destekçisi...

SİNEMA SEVDASI
Düşes Catherine de, Prens William da film izlemeyi çok seviyor. Her ikisi de bu nedenle sık sık ya evlerinde DVD izliyor ya da Kensigton Sarayı'na yakın olan Odeon Sineması'na gidiyor. Genç çift, artık gece eğlencelerine üniversite yıllarında olduğu kadar çok zaman ayıramıyor.

ALIŞVERİŞİ ÇOK SEVİYOR
Catherine'in kraliyet ailesini temsilen katıldığı tüm organizasyonlarda, giydiklerini kayınpederi Veliaht Prens Charles ödüyor. Ancak Catherine, kendi parasıyla da sık sık uygun fiyatlı yerlerden alışveriş yapıyor. Kendi ailesi de zengin olan Catherine'in buna rağmen giyim konusunda mütevazı markalara ağırlık vermeyi tercih ediyor.

KUAFÖR MESAİSİ
Catherine yıllardır gittiği Richard Ward'ın salonundan vazgeçmiyor. Çoğu zaman salonda 4 saate yakın zaman geçiren Düşes, üç günde bir salona muhakkak uğruyor. Düşes, kuaföre gitmek için Kensington Sarayı'ndan ayrıldığında arkadaşlarıyla da bir araya geliyor.