Göbekli erkeklerle de ilgili yorum yapılsın!

Hadise, marka yüzü olduğu Trendyol. com üyeleri için önceki akşam Nişantaşı'ndaki W Otel'de akustik bir konser verdi. Sahneye pantolonla çıkan şarkıcı gazetecilerin sorularını da yanıtladı. İşte Manisa'daki alışveriş merkezinde verdiği frikikle ilgili de yorum yapan Hadise'nin anlattıkları:
Karşınızda bu sefer kapalı bir Hadise var ama ben sahnede her şeyi giymeyi, farklı şeyler denemeyi seviyorum.

FRİKİK OLAYINI KAPATALIM
Sizin frikik değiniz şey, dünyada frikik olarak algılanmıyor. Kusura bakmayın ama buna sadece gülüyorum. Bu bir muhabirin saygısızlığı... Göğsünüzün ucu ya da çok yanlış bir şey gözükür, frikik o olur. Artık frikik olayını kapatalım. Seyircime olan saygım çok büyük, benim için frikik vermemek önemlidir. 1.5 saat sahnede dansçılarımla performans sergiliyorum, sonra böyle haberleri çıkıyor, çok üzüyorum.

AİLEMLE TATİL YAPACAĞIM
Annem ve kardeşimle birlikte tatil yapacağız. Uzun yıllardan beri ailemle tatil yapmak istiyordum ama işlerden dolayı fırsat bulamamıştım. Onlarla beraber olmak benim için çok önemli.
Sanatçıların selülitli görüntülenmesiyle ilgili hiçbir şey düşünmüyorum. Göbekli erkekler için de yorum yapılsa daha güzel olur. Herkese saygı duymak lazım. Herkesin vücut yapısı farklıdır.