İşte fotoşopsuz Hülya Avşar

10 günlük Yunan adalarını kapsayan tatiline devam eden Hülya Avşar, Bodrum'a döndü. Bikiniyle objektiflre takılan Avşar'ın form tutmaya çalıştığı gözden kaçmadı.

  • Günaydın
  • Salı 10.07.2012 11:48

10 günlük Yunan adaları gezisini bitirip kızı Zehra, kız kardeşleri Helin Avşar ve Leyla Atak ile Bodrum'a gelen Hülya Avşar, Türkbükü açıklarına demirlediği kiralık Kobra King adlı teknesinde bikinili görüntülendi. Milliyet'in haberine göre; yaz ayları başında gazetecilere yakalanmamak için tekneyle yunan adalarına tatile giden Hülya Avşar'ın gazetecilerden kaçamadı. Gülben Ergen'in aşırı selülitli halini görünce "Kadınlık hormonu fazla salgılanan kişilerde selülit daha çok oluyormuş" diyerek dalga geçen Avşar'ın o kadar da formsuz olmadığı ortaya çıktı.

HÜLYA AVŞAR BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİ!

Kızını uğurladı
Tatile çıkarken teknenin aşçısına "Baba kilo aldırırsan külahları değiştiririz" diyen Hülya Avşar'ın tatil boyunca yemek yemekten geri kalmadığı fakat bir taraftan da tekneye getirdiği spor aletleriyle form tutmaya çalıştığı gözden kaçmadı. Kızı Zehra Çilingiroğlu'nu kız arkdaşları ile bot gezisine çıkarken uğurlayan ve dikkatli olmaları için uyaran Hülya Avşar'ın göbeğindeki dövmeler dikkat çekti.