Selülit bizi bile rahatsız ediyor, erkek ne yapsın!

Ebru Yaşar selülitleriyle yakalanan ünlülerle ilgili "Benim hiç korkum yok, kendime güveniyorum. Kadın bile bundan rahatsızsa, bir de erkeği düşünün. O hiç görmek istemez" dedi

  • Günaydın
  • Pazartesi 10.07.2012
Ünlü şarkıcı Ebru Yaşar önceki gün Lefkoşa'daki Golden Tulip Hotel'de sahneye çıktı. Yaşar; konserinde parmağındaki 200 bin lira değerinde olduğunu söylediği yüzüğüyle ve pırlanta kaplı tırnağıyla dikkat çekti. Konser sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Yaşar, selülitli ünlülerle ilgili de yorum yaptı: "Allah'a şükür benim selülit korkum yok! Bu konuda gerçekten kendime çok güveniyorum. Hiç hoş bir görüntü değil. Bir kadın bile bu durumdan rahatsız oluyorsa, bir de erkekleri düşünün... Onlar hiç görmek istemez."

BEN DE 'VUR KAÇ' YAPACAĞIM!
Yeni albümündeki bir şarkısına klip çektiğini de ifade eden şarkıcı sözlerine şöyle devam etti: "Yeni klibim için tam 14 saat soğuk suda bekledim. Set çalışanları saatlerce damacanalarla kaynar su taşıdı. Ama klipte bu sahne sadece üç saniye gösteriliyor. Aslında dünyadaki iyi kliplerin hepsi böyle. 'Vur kaç' taktiği diyorlar buna. Ben de 'Vur kaç' yapacağım."

EBRU YAŞAR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!