Bu sayıyı kafadan uydurmadık ya!

Beykoz Belediyesi'nin bülteninde, Mustafa Sandal'ı konserinde 70 bin kişinin izlediğini yazması şarkıcıyı kızdırdı. Belediye sonra Twitter'da 150 bin izleyici olduğunu belirterek hatasını düzeltti

  • Günaydın
  • Salı 11.07.2012
Geçtiğimiz günlerde İstanbul'da iki ayrı yerde konser veren Tarkan ve Mustafa Sandal arasındaki 'rekor seyirci' düellosu çelişkili bir hal aldı. Beykoz'da sahneye çıkan Sandal'ı 150 bin, Bilgi Üniversite'sinde performans sergileyen Tarkan'ı 140 bin kişinin izlediği söylenmişti. Hatta Sandal konserde, "150 bini tek tek öpesim geliyor. İşte rekor böyle kırılır" demişti. Ancak Beykoz Belediyesi'nin basına gönderdiği bültende ve bazı internet sitelerinde Sandal'ı 70 bin kişinin izlediği yazılınca; 140 bin kişiye seslenen Tarkan, Sandal'ı seyirci sayısında ikiye katlamış oldu.

E-POSTA ATILDI
Bu bilgi doğrultusunda Sandal "Biz bunu kafamızdan mı uydurduk, belediyenin bize söylediği rakam 150 bin" diyerek tepki gösterdi. Beykoz Belediyesi de önce Twitter'da "Sandal'ı 150 bin kişinin izlediği konserin yankısı devam ediyor" diye yazdı, sonra da e-postayla yapılan hatayı düzeltti.

MUSTAFA SANDAL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!