Hollywood'a nazar değdi

Hollywood'un ünlü isimlerine bu yaz bir şeyler oluyor! Birçok yıldız, görünmez kazalarda elini ve bacağını sakatladı. Us Weekly dergisi de bu olaylar üzerine şöhretlerin başında bir uğursuzluk dolaştığını yazdı

  • Günaydın
  • Çarşamba 12.07.2012
DANIEL CRAIG
'James Bond' serisinin yakışıklı başrol oyuncusu Daniel Craig, Haziran ayı sonunda bileği sargılı olarak görüntülendi. Bond serisinin son filmi 'Skyfall'un çekimleri sırasında sakatlandığı söylenen Craig, eşi Rachel Weisz ve oğlu Henry ile havaalanında da bileği bandajlı bir şekilde fotoğraflandı.

HALE BERY
Bu yıl ayağını kırdığı için Oscar Ödül Töreni'ne katılamayan ve sık sık sakatlıklar geçiren Halle Berry, bu ay başında da bileğini incitti. "Her zaman bir yerlerimi incitiyorum. Çok dikkatsizim" diyen Berry, 4 yaşındaki kızı Nahla'nın bile kendisinden daha dikkatli olduğunu söylüyor.

JENNI FARLEY
Son dönemin popüler dizilerinden 'Jersey Shore'un oyuncularından Jenni Farley, bir barda ayağını incitti. Kol değneği kullanan Farley, kendisi kadar hareketli bir kişi için bu durumun zor olduğunu söylüyor.

ANNE HATHAWAY
Victor Hugo'nun klasik eseri 'Les Miserables'ın yeni sinema uyarlaması için inanılmaz derecede kilo veren Anne Hathaway, bileğini de incitti. Aşırı zayıflaması nedeniyle tüm vücudunun zayıf düştüğünü söyleyen Hathaway, kolunu incittikten sonra kendisine daha çok dikkat etmeye başlamış.

ANNE HATHAWAY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!