Sezen Aksu Harbiye'yi salladı

Sezen Aksu Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu'da konser verdi. Fahir Atakoğlu yönetimindeki orkestra eşliğinde sahneye çıkan Sezen Aksu konserine 'Gülümse' adlı şarkısıyla başladı. Yaklaşık 3.5 saat sahnede kalan ünlü sanatçı, konseri boyunca hem seyirciyle bol bol sohbet etti, hem de esprileriyl izleyicileri kahkahaya boğdu. Ünlülerin akın ettiği konserde Aksu; Nilüfer, Nükhet Duru ve Mehmet Erdem'le birlikte şarkı söyledi. Geceden detaylar şöyle:


SEZEN AKSU FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

SUTYEN TAKTI
Aksu; genç şarkıcı Mehmet Erdem'le 'Hakim Bey' parçasını söyledi.
Nilüfer; Sezen Aksu tarafından davet edildiği sahneye alkışlarla çıktı. Aksu "Kalbimin içi, iç organlarım erim erim eridi sana. Allah seni bize bağışladı. Allah birlikte yaşlanmayı da nasip etsin. Ucundan başladık da" diye hitap ettiği kadim dostuyla 'Sen Ağlama' ve 'Geri Dön' şarkılarını birlikte seslendirdi.
Aksu; pullarla işli bir bluz giyen Nükhet Duru'ya "En sade haliyle burada. Maksimum sade hali bu" diye takıldı ve sahneye davet etti.
'Vay' adlı parçasını seslendirdikten sonra "Bunu da Meral'e (Okay) gönderiyorum" dedi.
Madonna konserinden çok etkilendiğini söyleyen Sezen Aksu, özel olarak yaptırdığını söylediği sutyeni taktı. "Bu bir protatif, bunu geliştirip uçlarından su ya da süt fışkıranını da hazırlayacağız. Bizim Madonna'dan neyimiz eksik" diyerek seyircileri kahkahaya boğdu.