Sevgilisinin kucağında alışverişe çıktı

Ayağı kesilen Sevda Demirel'in alışveriş tutkusuna hiçbir şey engel olamadı.

  • Günaydın
  • Perşembe 19.07.2012 15:15

Denizde geçirdiği kaza sonrası ayağı kesilen şarkıcı Sevda Demirel önceki gün Nişantaşı'nda kendisini kucağında taşıyan sevgilisiyle Citys'de alışverişe çıktı.

SEVDA DEMİREL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

"DENİZDE ÇOK KÖTÜ BİR KAZA ATLATTIM"
Arabasından güçlükle indikten sonra sevgilisi Akın Kara'nın kucağına alıp yardımına koştuğu Demirel, çevredekilerin meraklı bakışları altında içeriye girerken köpeği Shila'yı ise vale görevlisinin taşıdığı görüldü. Birkaç parça eşya aldıktan sonra dışarıya çıkan ünlü şarkıcı, görevlilerin getirdiği bir sandalyeye oturarak dışarıda otomobilini bekledi. Birkaç gün önce sevgilisi Kara ile gittiği adalarda kullandığı zodyağın pervanenisin ayağını parçaladığını anlatan ve ayakta duramayan Demirel, yaşadıklarını "Denizde çok ciddi bir kaza atlattım neyse ki ayağımda kalıcı hasar oluşmadı. Zodyagın pervanesi ayağımı çok kötü parçaladı öyle ki neredeyse kemiğimi görecektim" diyerek anlattı.

"İMAM NİKAHIMIZI YAPTIK"
Gazetecilerle tanıştırdığı sevgilisiyle yeni barıştıklarını da sözlerine ekleyen Demirel "MGD gecesinde giydiğim elbisem nedeniyle bana küsmüştü ama yeni barıştık. Şimdilik evlilik yok ama imam nikahımızı yaptık" dedi.