Mali şezlong kırmış!

Sivri dilli şovmen Mehmet Ali Erbil son olarak da Çeşme'de Çağatay Ulusoy ile aynı şezlongda görüntülenen Berrak Tüzünataç'ı diline doladı: Bir defa ben de ağır birisiyle yaşadım o fanteziyi ama şezlong kırıldı!

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil; Cihangir'de sahibi olduğu Yımırta adlı mekanı, hemen yanındaki Van Kahvaltı Evi ile birleştiriyor. Erbil ve menajeri Stelyo Pipis, önceki gün Van Kahvaltı Evi'nin ortakları Osman Başer, Niyazi Şimşek ve Özcan Şimşek ile bir araya geldi. Görüşmenin ardından, Van Kahvaltı Evi ve Yımırta'nın birleşmesine karar verildi. Daha sonra gazetecilerle sohbet eden ve ortaklarını tanıştıran ünlü şovmen, "Birleşiyoruz ama isme karar veremedik. İsmi, 'Van Yımırta' olabilir. Dünya markası olacağız, herkes bizi konuşacak" dedi.

KALBİMDE KİMSE YOK
Derya adlı bir şarkıcıyla birlikte olduğuna dair haberleri duymazlıktan gelen Mehmet Ali Erbil, "Biri şezlong mu dedi? Arkadaş ne şezlongmuş, benim hiç öyle şeylerim olmadı. Bir defa ağır birisiyle yaşadım o fantaziyi ama şezlong kırıldı. Ama şezlong iyidir" diyerek Berrak Tüzünataç'a göndermede bulundu. Erbil, son olarak da Bodrum ve Çeşme'ye giderek görüntülenen ünlüleri hedef aldı: "Bizim ülkemizde tatil; Bodrum ya da Çeşme'de oluyor. Oralara gitmezsen tatile çıkmış olmuyorsun. İnsanlar görüntülenmek için oralara gidiyor. Dizilerde kalabalığın arkasından geçen figüranlar bile orada; benim gitmeme gerek yok!" Şarkıcı Derya ile ilgili söylentilerin yeniden hatırlatılması üzerine Erbil şöyle konuştu: "Derya ile çok iyi arkadaşız. Aramızda hiçbir şey yok. Birlikte Etiler'de görüntülendikten sonra bir daha görüşmedik. Sevgili olsaydık, sürekli beraber olurduk. Kalbimde kimse yok. Sadece çocuklarımı düşünüyorum."


MEHMET ALİ ERBİL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!