Abur cubursuz asla!

Yıldızların sürekli spor yapmalarına ve diyetisyen kontrolündeki hayatlarına bakmayın, onların da yemeden yaşayamayacakları bazı yiyecekler var!

  • Günaydın
  • Pazartesi 24.07.2012
MADONNA
Müzik dünyasında yıllardır zirvede bulunan Madonna, spor ve diyeti konusunda takıntılı. Ancak Madonna, her sahne performansından sonra domatesli ve bol peynirli İtalyan usulü pizzayı yemeden edemiyormuş!


MADONNA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

RIHANNA
Seksi ve fit vücuduyla övgü alan Rihanna, pilavsız yaşayamadığını dile getiriyor. Diyetisyeninin isteği üzerine beyaz pirinç yemekten vazgeçen ancak esmer pirinçli pilavlara 'hayır' diyemeyen Rihanna, her gün pilav yiyebileceğini söylüyor.

RIHANNA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!


HEIDI KLUM
Podyumların ardından televizyon dünyasında da büyük başarı elde eden Heidi Klum, dört çocuk doğurmuş olmasına rağmen formda bir vücuda sahip. Klum, bu görüntüsünü korumak için yediklerine çok dikkat etse de her ay bir kez bir Big Mac yemeden duramadığını söylüyor!

HEIDI KLUM FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!


CAMERON DIAZ
Hollywood'un en spor takıntılı isimlerinden biri olan Cameron Diaz, işi gereği formuna çok dikkat ediyor. Ancak güzel oyuncu haftada bir kez patates kızartması yiyerek kendini ödüllendiriyor.

CAMERON DIAZ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!


ERIN HEATHERTON
Leonardo DiCaprio'nun manken sevgilisi Erin Heatherton, kusursuz bir vücuda sahip. Ancak ünlü manken her gün şeker dengesini korumak ve güne mutlu başlamak için bir parça siyah çikolata yemeden edemiyor!