Alışveriş merkezinin keyfini evde çıkarın!

Keyifli bir alışveriş için artık sadece alışveriş siteleriyle yetinmenize gerek yok! 'avmmall' sayesinde evinizde bir AVM'de bulunan tüm marka ve kurumlara ulaşabileceksiniz!

  • Günaydın
  • Cuma 28.07.2012
Alışveriş keyfini, ev ortamda yaşamak her geçen gün daha da popülerleşiyor. Ünlü markalar internet üzerinden ürünlerini sergilemeye ve satışa çıkarmaya başladıktan sonra arka arkaya açılan sanal mağazalar ve alışveriş siteleri alışverişe yeni bir boyut kattı.

AYNI ÇATI ALTINDA
Yiyecekten giyime, elektronikten ev eşyasına kadar türlü ürüne internet siteleri üzerinden ulaşılırken; farklı ihtiyaçlara aynı çatı altında ulaşılamaması sanal dünyanın en büyük eksiliğiydi. Kısa süre önce açılan Türkiye'nin ilk sanal alışveriş sitesi 'avmmall' bu ihtiyacı ortadan kaldırmayı amaçlıyor. Sitenin sanal tasarımını yapan ünlü mimar Murat Tabanlıoğlu, internet sitesine girdiğiniz anda sizin tam AVM deneyimi yaşamınızı sağlıyor. Listeden seçtiğiniz bir markanın butiğine girip ürünler arasında dolaşıp, sipariş verip, ürünün ayağınıza gelmesini beklemek bu sanal avm'nin yarattığı en büyük konfor. Alışveriş merkezi içinde kadın, erkek ve çocuk giyim markaları, mücevher şirketleri, teknoloji ürünleri ile ev eşyalarına ulaşılması mümkün. Her biri türünün en ünlü temsilcileri olan bu markaların dışında AVM'nin 'yiyecek' katından evde otururken yemek siparişi de verebiliyorsunuz. Sanal sitenin sanal forumundan da üyelerle konuşarak yeni ürünler ve indirimler hakkında fikir paylaşımında bulunmanız mümkün. AVM içinde bulunan turizm şirketi ve banka şubesi de ev konforunda ihtiyaçlarınızı gidermenizi sağlıyor. Sitenin ortakları arasında yer alan CEO Cüneyt Ortan da "Artık Türkiye'de AVM'si olmayan il kalmayacak! Marka mix'i yaratmayı başardık" dedi.

ÜNLÜLER BU PROJEDE BULUŞTU
Sitenin en büyük avantajı, iş dünyasının ünlü isimlerinin arkasında olması. Sitenin ortakları arasında Ortan'ın yanı sıra; Les Ottomans Otel'in kurucusu Ahu Aysal, Viko Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Selim Dağbaşı, Eren Holding Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Eren ve otel konusunda dünya çapında tanınan AHK Yönetim Kurulu Başkanı İç Mimar Haldun Kilit, Ahmet Kökler ve Mehmet Kahya gibi isimler bulunuyor.