Sinan Özedincik’ten haftanın magazin bombaları

Sinan Özedincik bu hafta da magazin gündemini yakın markaja aldı. İşte Günaydın gazetesinin usta kalemi Sinan Özedincik'den Sabah.com.tr okurlarına özel açıklamalar...

  • Günaydın
  • Cuma 27.07.2012 15:11
Marilla ERÇİK / SABAH İNTERNET


SERDAR'IN TELEFON VUKUATI
Sevgilisi ile Çeşme'de tatil yapan Serdar Ortaç, kaldığı otelde cep telefonu krizi yaşadı. İçinde sevgilisinin fotoğraflarının da olduğu cep telefonunu bulamayınca, durumu otele bildirdi. Otel görevlileri her yeri didik didik aradı ama telefon bulunamadı. Hatta bu yüzden 6 otel çalışanın da işinden olduğu bile iddia edildi. Fakat telefon ertesi sabah Ortaç'ın arabasından çıktı. Serdar Ortaç gibi bir ismin böyle bir olayı bu kadar büyütmesinin haklı sebebi olabilir mi?

Bu olay kesinlikle böyle olmamış. Araştırdım. Doğru değil. Tamamen balon. Doğrusu şöyle, Serdar Ortaç'ın menajeri geçen hafta Cuma akşamı 22.30'da kaldığı otel Sheraton Çeşme'yi arıyor, ön büro müdürü ile konuşuyor ve "Serdar bey kaldığı penthouse'da havuzun kenarında telefonunu unutmuş. Bulup bize gönderir misiniz" diyor. Ön büro müdürü de yanına bir güvenlik alıp, odasını karış karış arıyor ancak telefonu bulamıyor. Tam dönerken, asansörde dış kapı güvenliği ile karşılaşır ve ne aradıklarını sorar. Serdar Ortaç'ın telefonu kaybolmuş denince güvenlik; "Olur mu ben arabasına binerken gördüm elindeydi, belki arabada düşmüştür" diyor. Bunun üzerine de Serdar Ortaç'ın menajeri tekrar aranıyor ve arabaya iyi bakmaları söyleniyor. Sonuç olarak arabada koltuğun altında çıkıyor telefon. Durum bundan ibaret, ne işten atılan biri var, ne Serdar Ortaç'ın olay yaratması... Biri küçücük bir olayı güzel bir senaryo ile bu hale getirmiş.