Ucuzcu yıldızlar

Milyon dolarlık servete sahip yıldızların, paralarını pahalı ürünlere yatırdıklarını sanıyorsanız yanılıyorsunuz! Ünlü isimler, markalara servet ödemek yerine çok uygun fiyatlara modayı takip ediyor

  • Günaydın
  • Cuma 28.07.2012
DIANE KRUGER
Hollywood'un en güzel ve en tarz sahibi kadınlarından biri olan Diane Kruger, tişörtünü 19 dolara Urban Outfitters mağazasından almış. Kruger, kimsenin sürekli tasarımcılardan giyinebilecek kadar zengin olmadığını düşünüyor.

JENNIFER LOPEZ
İddialı ve seksi giyim tarzı birçok kadın tarafından kopyalanan Jennifer Lopez, üzerindeki tulumu Kohl mağazadından 42 dolara almış! Lopez, aksesuvarlara ağırlık vererek en uygun fiyatlı ürünün bile çok daha iddialı gösterilebileceğini düşünüyor

JESSICA ALBA
TV kanalları olan bir kocaya ve oyunculuktan kazandığı servete rağmen Jessica Alba, farklı giyinmek için uygun fiyatlı ürünleri tercih ediyor. Alba, renkli kotunu 79 dolara Express isimli markadan almış!

EMMA STONE
Son dönemde yıldızı parlayan Emma Stone, ayakkabı ve çantalarına daha çok para harcadığını ancak yıkandıkça deforme olan giysilerini daha uygun fiyatlara aldığını söylüyor.

SELENA GOMEZ
Oyunculuk ve şarkıcılık kariyerini sürdüren Selena Gomez, kazandığı milyon dolarlara ve Justin Bieber ile birlikte olmasına rağmen kesinlikle parasını tekstil ürünlerine harcamayı sevmiyor. Genç yıldızın üzerindeki Kmart marka yazlık elbise 15 dolar!

VANESSA HUDGENS
Vanessa Hudgens, bohem giyim tarzıyla özellikle gençlerin favori moda ikonu. Ancak Hudgens asla ünlü markalara bir servet ödemiyor. Sezon modasını yansıtan leopar desenli sandaletlerini Cocobelle mağazalarından 88 dolara almış!