İşte yeni takımı

Beşiktaş, Egemen Korkmaz ile olan sözleşmesini karşılıklı olarak feshetti.

  • Futbol
  • Pazartesi 02.07.2012 23:47
Beşiktaş'ta Fikret Orman yönetiminin 'feda' sloganıyla başlattığı oyuncuların alacaklarında indirime gitme teklifini kabul etmeyen Egemen Korkmaz ile de yollar ayrıldı.

Beşiktaş'ta Egemen Korkmaz dönemi sona erdi. Egemen, 1 milyon 400 bin Euro'luk alacağından vazgeçti. Siyah - beyazlı kulübe 500 bin Euro da ödeyen milli oyuncu bonservisini aldı ve sözleşmesini feshetti.

Egemen Korkmaz ile Beşiktaş'ın yolları ayrıldı. Milli futbolcu, alacaklarına karşılık bonservisini alarak siyah - beyazlılar'la sözleşmesini karşılıklı feshetti. Maraton.com'da yeralan habere göre, Beşiktaş yönetimi, daha önce Egemen'den aldığı yıllık ücrette indirim istemiş, ama milli futbolcu kabul etmemişti.

Ardından siyah - beyazlılar, Egemen'in eski sözleşme şartlarına göre takımda kalacağını açıklamıştı. Ancak deneyimli oyuncu yönetimle bir görüşme daha istedi ve yapılan zirveden ayrılık kararı çıktı. Görüşmeler sonunda Egemen, 1 milyon 400 bin Euro'luk alacağından vazgeçerken, ayrıca 500 bin Euro da ödeyerek Beşiktaş'tan bonservisini aldı ve sözleşmesini feshetti.

BORSAYA DA BİLDİRİLDİ

Öte yandan; Beşiktaş kamuoyunu aydınlatma platformuna gönderdiği yazıda, "Futbolcumuz Egemen Korkmaz ile aramızdaki mevcut sözleşme karşılıklı anlaşılarak feshedilmiştir." dedi.

Egemen'in yarın Fenerbahçe ile sözleşme imzalayacağı sabah.com.tr'ye gelen özel bilgiler arasında.