FUNDA KARAYEL FUNDA KARAYEL

Yeni sezonda altı iddialı komedi geliyor

Vizyona giren yerli filmlerin yüzde 60-70'i komedi türünde üretiliyor. İzlenebilir olanlar ise ne yazık ki çok fazla değil. Bu filmler arasında, gişenin galibi kim olacak merakla bekliyoruz. Bu sonbaharda; Cem Yılmaz'ın 'Ali Baba ve 7 Cüceleri'nden Selçuk Aydemir'in 'Düğün Dernek 2'sine, Şahan Gökbakar'ın 'Osman Pazarlaması'ndan Uğur Yücel'in 'Yaktın Beni'sine kadar birçok filmin, gişeyi hareketlendireceği kesin!

DÜĞÜN DERNEK 2
7 milyon kişinin izlediği 'Düğün Dernek' macerası, kaldığı yerden devam ediyor. Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in başrollerini paylaştığı filmde, bu sefer bir sünnet düğünü hikayesi anlatılıyor. 4 Aralık'ta izleyiciyle buluşacak filmin, gişede 8 milyonu bulmasını bekliyoruz.
OSMAN PAZARLAMA Şahan
Gökbakar, altıncı filmi 'Osman Pazarlama' ile yine seyirciyi güldürmeye hazırlanıyor. 'Recep İvedik' ile büyük bir hayran kitlesine ulaşan ünlü komedyen, bu filmde 'Osman Şaşmaz' adında bir pazarlamacının komik hikayesini beyazperdeye taşıyor. 'Osman Pazarlama', 19 Şubat 2016'da gösterime girecek.

ALİ BABA VE 7 CÜCELER
Cem Yılmaz'ın merakla beklenen yeni filmi 'Ali Baba ve 7 Cüceler'de izleyenleri ilginç bir hikaye bekliyor. Sürprizi bol olan filmde Yılmaz'a, Zafer Algöz ve Çetin Altay eşlik ediyor. Umarım, ortaya 'Her Şey Çok Güzel Olacak', 'Hokkabaz' ve 'Yahşi Batı' ile birlikte anacağımız bir Cem Yılmaz filmi çıkar. Ürün yerleştirmelerin az olmasını dilediğimiz film, Ekim'de vizyona girecek.

KOCAN KADAR KONUŞ 2
Gişede rekor kıran 'Kocan Kadar Konuş', devam filmiyle karşımızda. Şebnem Burcuoğlu'nun kitabından uyarlanan filmde, bakalım 'Efsun'un aşk macerası mutlu sonla bitecek mi?

YAKTIN BENİ
Uğur Yücel'in ilk komedi filmi 'Yaktın Beni', izleyiciye farklı bir komedi deneyimi vâdediyor. Meltem Cumbul, Sarp Apak, Uğur Yücel ve Sinem Kobal'ın başrollerini paylaştığı filmin yönetmeni ise Uğur Yücel'in oğlu Can Yücel. 29 Ekim'de vizyona girecek olan film, itfaiyeci bir gencin yıllar sonra dayısıyla karşılaşmasını anlatıyor.

GENİŞ AİLE
Bir yaz dizisi olarak 2009'da ekrana gelen ve iki sezon devam eden 'Geniş Aile' de sinema filmi oldu. Dizi kadrosunun hemen hepsi, filmde de rol alıyor. Filmin vizyon tarihi henüz belli değil.
Bugünkü Diğer Yazıları