FUNDA KARAYEL FUNDA KARAYEL

7/24 canlı destekli film önerisi

"-Alo Sinemia mı? Merhaba, ben bu akşam romantik komedi bir film izlemek istiyorum ama öyle ağlamak filan istemiyorum, ne önerirsiniz? Acaba elinizde hangi filmler var?" "-Lütfen hatta kalın." Sinemia Özel Sinema Kulübü, geçtiğimiz günlerde yenilediği mobil uygulaması ile tüm sinemaseverleri mutlu etmeyi, işte bu konuşmayla başardı. Bu uygulamaya en çok ben sevindim. Her güzel pazar kahvaltımın ortasında birilerine film önerileri vermek zorunda kalıyordum ki, imdadıma Sinemia yetişmiş.

SOSYALLEŞME İMKANI
Sinemanın sosyal medyası hayata geçmiş; gidin sinema önerisi alın, film tartışın, sinemayla sosyalleşin, pazar kahvaltılarım da benim olsun. Bu yeni uygulama; sinema denilince akla gelen tüm detayları ve hizmetleri sunmasının yanı sıra, kullanıcılara sosyal medya deneyimi de yaşatıyor. Kullanıcılar, ünlülerin arkadaşlarının veya uygulamanın oluşturduğu listeleri takip edebiliyor, yorum bırakabiliyor, kendi liste ve önerilerini oluşturabiliyorlar.
Ayrıca, film önerileri ve sinema dünyasından son haberleri kişiselleştirilmiş olarak alabiliyorlar.

KİŞİSELLEŞEN SİNEMA
Kişisel olma konusunda çok hassas bir millet olduğumuz için özel öneri 7/24 destek işi çok ilgi görür. Sinemia nedir hâlâ bilmeyenler için açıklayayım: Sinemaseverlerin sinema aşkını özgürce yaşayabilmeleri için kurulmuş sosyal bir sinema platformudur. Üye oluyorsunuz sonra Türkiye'nin her yerindeki tüm sinema salonlarında sınırsız film izleyebiliyorsunuz. Şimdiden keyifli seyirler...