Masa Tenisinde Milli Heyecan

Masa Tenisinde Milli Heyecan
Özel Sporcular Masa Tenisi Türkiye Şampiyonu Adanalı Utku Caberoğlu, İspanya’da milli takım formasını terletecek.
Adana Masa Tenisi İl Temsilcisi Dr. Ömer Taşkıran, Özel Sporcular Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası Yıldızlar kategorisinde Türkiye şampiyonu olan Utku Caberoğlu’nun milli takıma davet edildiğini belirtti. Utku Caberoğlu’nun 10-16 Haziran tarihlerinde İzmir’de kampa alındığını belirten Taşkıran, "Bu kampın ardından 17-21 Haziran’da İspanya’da yapılacak olan ITTF Pro Tour Turnuvasında ülkemizi ve Adana’mızı inşallah en iyi şekilde temsil edecek. Sporcumuza ve antrenörü Tuncay Bozkurt’a başarılar diliyorum" dedi.
Adana’da masa tenisinin her geçen gün yaygınlaştığına dikkat çeken Ömer Taşkıran, "Adana’da 7’den 70’e herkes masa tenisi oynuyor. İyi bir ekibe sahibiz, alt yapımız çok iyi sadece 12 adet masa tenisi masası olan bir spor salonuna ihtiyacımız var, bu sorunu giderebilirsek Adana’ya ve ülkemize daha çok madalyalar getireceğiz" diye konuştu.
Taşkıran, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdülkadir Ataşbak ve Büyükşehir Belediyesine sporcusuna ve masa tenisine verdiği destekten dolayı da teşekkür etti.
BİZE ULAŞIN