Güney Rotary’de Devir Teslim

Güney Rotary’de Devir Teslim
Adana Güney Rotary Kulübü dönem başkanı Sema Kozan görev süresinin dolması nedeniyle yeni dönem başkanlık görevini Nurgün Özdoğmuş’a devretti.
Adana HiltonSA Otel’de gerçekleşen törene Dönem Guvernörü, Guvernör Yardımcıları, Adana Rotary Kulübü, Seyhan Rotary Kulübü, Tepebağ Rotary Kulübü, Çukurova Rotary Kulübü, Güney Rotary Kulübü başkanları, üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.
Devir teslim töreninde konuşan 2014-2015 dönem başkanı Sema Kozan, "Bu gece dönemimin teması olan ‘Rotary hizmetlerimizle ışıldasın’ diyerek başlattığımız bir yılı bitirmenin mutluluğunu ve huzurunu yaşıyorum. 1995 yılında ilk kez Rotary’e adım attığımda yaşayacağım güzel dostluklardan, neşeli, telaşlı anlardan habersizdim. Ama geçmişe dönüp bakıyorum da çok yol kat etmişim ve çok güzel projelere imza atmışız. Herkese çok teşekkür ediyorum" dedi.
Sema Kozan, daha sonra 2014-2015 dönemindeki yönetim kurulu üyelerine, dostlarına hediyeler vererek Rotary kütüğüne rozetini çaktı ve başkanlık kolyesini 2015-2016 dönem başkanı Nurgün Özdoğmuş’a taktı.
“ÇOCUK GELİNLER” TAKİBİMİZDE OLACAK
Başkanlık kolyesini taktıktan sonra konuşan Güney Rotary Kulübü 2015-2016 dönemi başkanı Nurgün Özdoğmuş ise sözlerine, geçmiş dönem başkanına ve yönetim kurulana yapmış oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür ederek başladı. Özdoğmuş, “ Bugün benim için çok önemli bir gün, dönem sloganımız ‘Hizmetleriniz dünyaya armağan olsun’ ile bayrak yarışını yönetim kurulumla beraber devraldım. Bizim en büyük projemiz ‘çocuk gelinler’e yönelik olacak. Kulübümle yeni projeler üretirken ve yeni başarılara imza atarken birlikte başarılarla mutlu olmak en önemli önceliğimiz olacaktır" diye konuştu.
Nurgün Özdoğmuş daha sonra ise şunları söyledi:
"Ortak paydamız Güney Rotary kulübümüzü çok seviyor ve birlikte hizmet üretiyoruz. Her birimiz farklı ortamlarda yetişmiş iş ve meslek sahibi bireyleriz. Bu farklılıklarımız bizi proje üretirken başarıya ve daha da iyiye ulaştırıyor. Türkiye’nin çağdaşlaşma yönünü belirleyen Atatürk ilkeleri ve devrimleri doğrultusunda ilerleyen kulübümle beraber, başkanlık görevimin gereklerini yönetim kurulumuzla birlikte en iyi şekilde yerine getirmeye çalışacağım.”
Devir teslim töreni, yönetim kurulunun dans gösterisi ve pasta kesim töreniyle devam etti.
Nurgün Özdoğmuş, başkanlığındaki 2015-2016 dönemi Güney Rotary Kulübü yönetim kurulu listesi şu kişilerden oluştu.
“As Başkan-Oral Korurlar, Sekreter-Aysun Uğuz, Sayman-Ebru Yalçın, Üyelik Komite Başkanı-İlhan Tuncer, Halkla İlişkiler Komite Başkanı-Belkıs Karabucak, Kulüp Yönetimi Komite Başkanı-Dilem Kuzucu, Hizmet Projeleri Komite Başkanı-Mesut Koca, Rotary Vakfı Komite Başkanı Fatma Akdoğan”
BİZE ULAŞIN