Ağrı’da 3 Vali Yardımcısı, 5 Kaymakam’ın Tayini Çıktı

İçişleri Bakanlığının Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar Kararnamesinin çıkması ile Ağrı’da 3 vali yardımcısı, 5 ilçenin ise kaymakamı değişti.
İçişleri Bakanlığının 28.06.2015 tarihli Resmi Gazete de yayınlanan Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar Kararnamesi ile Ağrı’da 3 Vali Yardımcısı, 5 ilçenin Kaymakamı değişti. Yeni kararname ile Ağrı Vali yardımcılıklarına Doğanşehir Kaymakamı Mehmet Soğukpınar, Ovacık Kaymakamı Abdullah Seçkin Koçak ve Hizan Kaymakamı Sedat İnci atandı.
Ağrı Vali Yardımcısı Erkan Kalender Bartın Vali Yardımcılığına, Rıza Gençoğlu Kütahya Vali Yardımcılığına, Rasim Belge ise Keşap Kaymakamlığına atandı. Diyadin Kaymakamlığına Pülümür Kaymakamı Mekan Çeviren, Eleşkirt Kaymakamlığına Mutki Kaymakamı Tuncay Topsakaloğlu, Hamur Kaymakamlığına Mihalıççık Kaymakamı Cüneyt Manisa, Patnos Kaymakamlığına Karaburun Kaymakamı Engin Yalçın, Doğubayazıt Kaymakamlığına ise Kilis Vali Yardımcısı Ulaş Akhan atandı.
Eleşkirt kaymakamı Murat Zadeleroğlu Gölbaşı Kaymakamlığına, Doğubayazıt Kaymakamı Karahan Daştan Acıpayam Kaymakamlığına, Hamur Kaymakamı Oktay Ateş Kurtalan Kaymakamlığına, Patnos Kaymakamı Mahmuthan Arslan, Emet Kaymakamlığına, Diyadin Kaymakamı Hasan ise Tunceli Vali Yardımcılığına atandı.
BİZE ULAŞIN