'Bitmeyen tadilat'a Ak Parti protestosu

Ak Parti Muratpaşa İlçe Başkanı Işıkhan, 7 aydır bitmeyen Hasan Subaşı Caddesi'nde basın açıklaması ile Büyükşehir'i protesto etti

Cumartesi 25.05.2013
ABONE OL
Yedi aydır tadilatı bitmeyen, tek şeritli hale gelmesiyle trafik sıkışıklığına neden olan Hasan Subaşı Caddesi'ndeki esnafı ziyaret eden Ak Parti Muratpaşa İlçe Teşkilatı Başkanı Abdullah Işıkhan, bu kadar sürede buna benzer 10 caddenin daha kullanışlı halde tamamlanacağını söyleyerek Büyükşehir Belediyesi'ni protesto ettiğini söyledi. Uzunluğu yaklaşık 400 metre olan yolun sol tarafına ayrılan bisiklet yoluna da anlam veremediklerini belirten Işıkhan, "Zannediyorum dünyanın en kısa bisiklet yolu burası. Bisiklet yoluna da araçlar park etmiş, nasıl kullanılacağını ilerde göreceğiz" dedi.

KILIÇDAROĞLU İÇİN

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, bugün (Cumartesi) gelecek olmasından dolayı duran tadilata tekrar başlandığını belirten Işıkhan, "Duyduğum kadarıyla işi alan firma çekilmiş, çalışan işçiler de belediyeninmiş. Kılıçdaroğlu gelecek diye yolu güzelleştirmeye çalışıyorlar. Kılıçdaroğlu mu önemli, burayı kullanacak Antalyalılar mı?" diye konuştu. Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Akaydın ve ekibinin prestij yollar yaptıklarını açıkladığını hatırlatan Işıkhan, "Burası yapboz tahtası gibi oldu. Çöken yerler onarılıyor. Tamamı 120 günde bitebilirdi" şeklinde konuştu.