Zekanızı maksimuma çıkarın

Dikkat eksikliği ve konsantrasyon bozukluğunu ortadan kaldıran Maksimum Zeka Merkezi, zeka seviyesini üst düzeye ulaştırıyor

Dikkat eksikliği, dikkat ve konsantrasyon bozukluğu gibi rahatsızlıkları Berard Metodu ve Play Attention sistemi ile büyük ölçüde yok eden Antalya Maksimum Zeka Merkezi, özellikle küçük çocuklarda mucizevi sonuçlar yaratıyor. Kurum Müdürü ve Eğitim Danışmanı Habib Eyüp Su, "Play Attention NASA tarafından üretilen bir oyun. Astronotlar uzay boşluğunda yüksek matematik ile uğraşıyor. Uzun süreli konsantrasyona ihtiyaçları var. Bu ihtiyacı gidermek için böyle bir sistem geliştirilmiş" dedi.

KAPSAMLI EĞİTİM

Berard Metodu'nun işitsel algıyı, Play Attention'un da görsel algıyı geliştirdiğini söyleyen Su, her iki uygulamanın sonucunda kişinin zeka seviyesinin en üst seviyelerine ulaştığını ifade etti. Odaklanma zorluğu çeken, akademik zekasını en üst seviyede kullanmak isteyen, otizm ve disleksi gibi rahatsızlığı bulunanların bu sistemler sonucunda önemli gelişmeler kaydettiğini açıklayan Su, "Bu iki sistemin yanı sıra mental aritmetik, kekemelik eğitimi, hamilelik eğitimleri, psikolojik danışmanlığı hizmetleri de veriyoruz. Merkezde uygulanan metotlar sonucunda algı problemleri tamamen ortadan kalkıyor" dedi.
BİZE ULAŞIN