ATSO 132 yaşında

Kuruluşunun 132'nci yıldönümünü törenlerle kutlayan ATSO yönetimi günün sonunda Isparta yolundaki ATSO Hatıra Ormanı'nda fidan dikti

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu ve meclis üyeleri, kuruluşlarının 132'nci yıldönümünü törenle kutladı. Cumhuriyet Meydanı'ndaki Atatürk Anıtı önüne çelenk koyarak güne başlayan ATSO üyeleri, protokolün de katıldığı ATSO Meclis Salonu'ndaki törene katıldı. Kutlamaların finalinde ise Isparta Yolu üzerindeki ATSO Hatıra Ormanı'na giderek günün anısına birer fidan dikildi.

ÖNCÜLÜK ETTİLER
Törene Antalya Valisi Sebahattin Öztürk, ATSO'nun eski başkanlarından ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Menderes Türel, İl Emniyet Müdürü Cemil Tonbul, Muratpaşa Belediyesi'nin yeni başkanı Ümit Uysal, AK Parti İl Başkanı Mustafa Köse, ATSO'nun eski yönetim kurulu ve meclis başkanları ile işadamları katıldı. ATSO Başkanı Çetin Osman Budak, ATSO üyesi tüccar ve sanayiciler ile işadamlarının 132 yıl boyunca Antalya'nın gelişmesinde öncülük ettiğini söyledi.

ŞEHRİN SAHİBİ

Sivil toplum örgütlerinin şehirlerin sahibi olduğu vurgusunu yaparak konuşmasına başlayan Vali Sebahattin Öztürk ise, "STK'lar günümüzün en önemli unsurlarıdır. Toplumun ortak aklı, ortak menfaati, ortak faydası, ortak paydasını oluştururlar. Şehrin sahibidirler" dedi.

ANI PLAKETLERİ

ATSO'da görev yapmış geçmiş dönem başkanları, 10 yıl ve üzeri görev yapmış meclis üyelerine kuruluş yıldönümü anısına birer plaket verildi. Törende eski ve yenilerin buluşmasında duygusal anlar yaşandı. Torunlar dedeleri adına plaket aldı.
BİZE ULAŞIN