Başarı dolu 'Yükseliş'

Her yıl başarıdan başarıya koşan Serik'teki Akdeniz Yükseliş Eğitim Kurumları, hem akademik hem de sportif alanda başarılarını taçlandırarak devam ettiriyor

  • Akdeniz
  • Çarşamba 10.04.2014
Tecrübeli kadrosuyla, donanımlı sınıflarıyla, her yıl başarıdan başarıya koşan Akdeniz Yükseliş Eğitim Kurumları, hem akademik hem de sportif başarılarını taçlandırarak devam ettiriyor. Akdeniz Yükseliş Eğitim Kurumları, daha ana sınıfına adım attığı ilk günden itibaren elinden tuttuğu öğrencileri ile her yıl tırmandıkları basamaklara başarılarını kazımayı başardı. Antalya Milli Eğitim Müdürlüğü'nün her yıl düzenlediği Performans Takip Sınavı'nda imrenilecek başarılara imza atan okul, bu yıl da geleneği bozmayarak Antalya'nın en seçkin okullarından biri olduğunu herkese gösterdi.

YÜKSEK PERFORMANS

Okulun bu yıl yapılan Performans Takip Sınav sonuçlarına göre ilçe birinciliği elde etttiğini belirten okul idarecileri "8'inci sınıf öğrencimiz Bahattin Arısoy tüm soruları doğru yanıtlayarak il birincisi olmuştur. Her yıl olduğu gibi sınav sonuçları gösteriyor ki 2006 yılında kurulan okulumuz 8. yılında da zirvedeki yerini sağlamlaştırmıştır" dedi. Öğrencilerinin, Akdeniz Yükseliş Koleji'nin ışığı altında bilgi ve donanımla, gururla yürümeye devam etttiklerini vurgulayan okul idarecileri "Başarılarımız Akdeniz Yükseliş Anadolu Lisesi'nde de sürmüş, YGS sonuçlarında ilk 10 binde bir çok öğrencimiz yer alarak Türkiye'nin en güzide üniversitelerine yerleşmeye hak kazanmıştır" diye konuştular.

SPORTİF BAŞARI
Okulun, sportif faaliyetlerde de gerek ilçe bazında, gerek il bazında ve gerekse de bölge bazında elde ettiği başarılarla adından bahsettirdiğini vurgulayan okul idarecileri "Okulumuz her yıl olduğu gibi yine başarılarının tesadüfen elde edilmediğini bir kez daha kanıtladı. Hentbolda minikler ilçe ve il birinciliği, Yıldızlar ilçe ve il birinciliği, Gençler il birinciliği, bölge birinciliği ve Türkiye yarı finaller birinciliği bu geleneğin bozulmadığının bir ispatıdır" dediler.
BİZE ULAŞIN