Huzur kenti Antalya

Türk Polis Teşkilatı'nın 169. kuruluş yıldönümü nedeniyle Atatürk Anıtı'na çelenk koyulup saygı duruşu yapıldı

Antalya Emniyet Müdürü Cemil Tonbul, beraberindeki polis müdürleri ve personeliyle Türk Polis Teşkilatı'nın 169'uncu kuruluş yıldönümü kutlamaları kapsamında Cumhuriyet Meydanı'ndaki Atatürk anıtına çelenk sundu. Vatandaşların sevgi gösterileri arasında bir süre meslektaşlarıyla sohbet eden Tonbul; "Vatandaşın huzuru ve güvenliği için 24 saat görev başında olmaya devam edeceğiz" dedi.

YOĞUN İLGİ GÖSTERİLDİ

Cumhuriyet Meydanı'ndaki törene; Şehit ve Gaziler Derneği Şube Başkanı Cengiz Nizam ,Emekli Emniyet Müdürleri Antalya Şube Başkanı Emekli Emniyet Müdürü Natık Canca ile Antalya'da görev yapan emniyet müdürleri, emniyet amirleri ve çok sayıda polis katıldı. Tonbul, Canca ve Nizam'ın çelenk sunmasının ardından saygı duruşunda bulunulup İstiklal Marşı okundu.

POLİSLERE YAKIN İLGİ
Törenin ardından; vatandaşlar, Emniyet Müdürü Cemil Tonbul ile polislere sevgi gösterisinde bulundu. Meslektaşlarıyla fotoğraf çektirip sohbet eden Tonbul, "Türk polis teşkilatının 169'uncu kuruluş yıldönümünü kutluyoruz. Vatandaşlarımızın huzur ve güveni için 24 saat çalışmaya devam edeceğiz. Sadece kendi vatandaşlarımızın değil, Antalya'ya tatile gelen misafirlerimizin de huzur ve güvenliğini tesis etmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Antalyamız dünyanın en huzurlu şehirlerinden biridir" dedi.

BİZE ULAŞIN