Şöhretli isimlerden Manavgat çıkarması

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'nin (TÜFAD) 50. Yıl kapsamında Manavgat Belediyesi öncülüğünde düzenlediği 'Olgunlar Futbol Turnuvası' gerçekleştirildi

ÜNLÜ HOCALAR DA KATILDI
Antalya'nın Manavgat ilçesinde, Atatürk stadyumunda gerçekleşen Şöhretler Karması ile Manavgat Karması arasında oynanan karşılaşmada gülen taraf konuk şöhretler oldu. Yoğun ilginin yaşandığı karşılaşmayı TÜFAD Başkanı İsmail Dilber, eski ünlü antrenörler Tınaz Tırpan, Metin Türel, Fethi Demircan, Nevzat Güzelırmak ve Özkan Sümer de izledi.

350 ANTRENÖR YER ALDI

TÜFAD Genel Başkanı İsmail Dilber "Yöre olarak sporla iç içe olan Manavgatlıların samimi ve sıcacık ilgisi beni ve buradaki herkesi memnun etti" diyerek heyecanını dile getirdi. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen ise "Manavgat ilçemiz için, spor yapan bir gençlik için uğraşıyoruz. İlçemizi futbolla bütünleştirmek gibi güzel bir hayalimiz var" dedi.

GOLLER KRALLARDAN
Şöhretler karmalarının maçını eski hakem Kuddusi Müftüoğlu yönetti. Bol kahkahalı geçen karşılaşmayı 4-2 kazanan Şöhretler Karması'nın gollerini 10 ve 15'inci dakikalarda Fatih Tekke, 25 ve 55'inci dakikalarda Tanju Çolak kaydederken, Manavgat Karması'nın gollerini 28'inci dakikada penaltıdan Hasan Şen, 49'uncu dakikada Yılmaz Özmere kaydetti.
BİZE ULAŞIN