Türel'e ziyaretçi akını

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı koltuğuna oturan Menderes Türel, kendisini tebrik etmeye gelen ziyaretçileri makamında ağırlıyor

  • Akdeniz
  • Perşembe 11.04.2014
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'i kutlamak isteyen Antalyalılar belediyeye akın etti. Büyükşehir Belediyesi'nin kapılarını Antalyalılara açan Türel, geç saatlere kadar ziyaretçileri kabul etti. Aralarında Yörükler, taraftar grupları, engellilerin de bulunduğu Antalyalılar belediyede uzun kuyrukların oluşmasına neden oldu.

YÖRÜK ATKISI HEDİYE

Türel'i makamında ziyaret edenler arasında Antalya Yörükleri, Antalya Spor Kulübü taraftar grupları, engelli vatandaşlar da vardı. Kendilerine özgü kıyafetleri ile Büyükşehir Belediye Başkanı Türel'i ziyaret eden Antalya Yörükleri belediyede ilgi odağı oldu. Menderes Türel'in kendilerine ve kültürlerine verdikleri önemi bildiklerini dile getiren Yörükler, kültürlerinin tanıtımı ile ilgili projelerden duydukları mutluluğu anlattı. Antalya Yörükleri Büyükşehir Belediye Başkanı Türel'e Yörük atkısı ve tespih hediye etti. Türel'in seçim çalışmalarına engelli arabaları ile katılan, her biri birer Menderes Türel gönüllüsü olan engelliler de belediyedeydi. Menderes Türel'in seçim zaferinin en çok kendilerini mutlu ettiğini kaydeden engelliler bol bol fotoğraf çektirdi.

BAŞKAN SÖZEN'İN ZİYARETİ

Manavgat'ta Belediye Başkanlığı seçimlerini yeniden kazanan CHP'li Şükrü Sözen de Türel'i makamında ziyaret edenler arasında yer aldı. Birbirlerini tebrik eden her iki başkan yeni dönemde başarılar diledi.
BİZE ULAŞIN