Başkan Uysal'dan Kırcamililere müjde

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Kırcami Bölgesini Geliştirme Kültür ve Dayanışma Derneği'ne Kırcami planı ile ilgili yeni müjde verdi

Kırcami Bölgesini Geliştirme Kültür ve Dayanışma Derneği (KIRYADER) Yönetim Kurulu, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Uysal ziyartte, KIRYADER yönetimine plan müjdesi verdi. Uysal, Büyükşehir Belediyesi'nin 5 binlik planda itirazlar sonrası değişiklik yapmaması halinde, binlik plan çalışmasına start vereceklerini söyledi.

GURUR DUYULACAK

Kırcami'de gurur duyulacak iç açıcı bir yaşam alanı oluşturmak istediklerini belirten Başkan Uysal, "Planlama aşamasında Kırcami Koordinasyon Merkezi yapacağız. Kırcami bölgesinin Avrupa standartlarında olmasını hedefliyoruz. Planlamayla ilgili ekibimiz ön çalışmaları sürdürüyor. Kırcamiyi seviyoruz ve büyük önem veriyoruz" diye konuştu. KIRYADER Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Çiviler ise Başkan Uysal'ın duyarlılığına sevindiklerini belirterek, "Bölgemize oldukça büyük önem veriyor. Avrupa standartlarında bir plan yapma isteğini gördük" dedi.
BİZE ULAŞIN