Polis merkezleri güçlendiriliyor

Antalya Emniyet Müdürü Cemil Tonbul, polis merkezlerindeki personel sayısını arttırarak daha da güçlendireceklerini söyledi. SABAH Akdeniz Yazıişleri Müdürü Talip Yümsel, Haber Müdürü İbrahim Okumamış ve Editör Murat Özgen Antalya Emniyet Müdürü Cemil Tonbul'u ziyaret etti.

HUZUR ÇOK ÖNEMLİ

Sabah ekibini kabul eden Tonbul, polis olarak Antalya'da güvenliği her şeyin önünde tuttuklarını söyledi. Bu nedenle polisin sokakta vatandaşın içinde olduğunu belirten Tonbul, "Sorunu ve şikayeti olan vatandaşlarımızın tamamı polis merkezlerine giderek şikayetini buraya yapıyor. Bu nedenle biz bu merkezlerimizin personel sayılarını arttırıyoruz. Vatandaşın buralardan memnun ayrılması bizim için çok önemli. Bizim için vatandaşımızın huzur ve güveni çok önemli" diye konuştu.

EKSİKLERİ BİLDİRİN

Antalya Emniyet Müdürü Cemil Tonbul, SABAH Akdeniz ekibine Antalya'nın Türkiye için çok önemli bir kent olduğu vurgusunu yaptı. Antalya'da huzur ve güveni her şeyin üstünde olduğunu da belirten Tonbul, "Antalya insan sirkülasyonunun en çok yaşandığı bir şehir. Her yıl milyonlarca turistin ziyaret ettiği kentimizde güvenlik her şeyin önünde gelir. Polis olarak biz 24 saat görevdeyiz" açıklamasını yaptı. Tonbul ayrıca basının tespit ettiği eksikleri kendilerine bildirmesinin önemine deyindi. SABAH Akdeniz ekibi Tonbul'a SABAH gazetesinin kültür hizmetlerinden çeşitli kitaplar hediye etti.
BİZE ULAŞIN