Sınırları zorluyorlar

Kemer'de bu yıl üçüncü etabı başlayan Mental Antrenman ve Kişisel Hedef Turizmi devam ediyor. Hedef yılda 500 ile bin kişiye bu alanda eğitim vermek

Antalya'nın Kemer ilçesinde bu yıl üçüncü etabı başlayan Mental Antrenman ve Kişisel Hedef Turizmi devam ediyor. Mental Antrenman ve Kişisel Hedef Eğitmeni Dirk Griesdorn, Türkiye ve Almanya'daki profesyonel futbol takımlarına Kemer'de motivasyon eğitimi vermeyi hedeflediklerini söyledi.

AYIŞIĞI PLAJI'NDA SAL YAPTILAR

Ginza Tur ve Türkiz Ayışığı işletmesi işbirliğinde hayata geçirilen Mental Antrenman ve Kişisel Hedef Turizmi projesinin üçüncü etabı kapsamında kursiyerler, Ayışığı Plajı'ndaki parkurda bir araya geldi. Gruplara ayrılan kursiyerler, eğitimin ilk gününde tahta ve bidonlardan sal yaptı. Bu işlemin ardından her takım, başka takımın yaptığı salı alarak, denize açıldı. Renkli görüntülere sahne olan eğitim, yaklaşık üç saat sürdü.

KATILIMCI SAYISI SÜREKLİ ARTIYOR
Üçüncü günde ise yine gruplara ayrılan kursiyerler, ağaçlar arası kurulan halat ipler üzerinde yürüyerek ve direk üzerine tırmanarak dengelerini sağlamaya çalıştı. Kursiyerler başarmanın sevinicini gözyaşları ile kutladı. Katılımcı sayısının devamlı arttığını söyleyen Mantel Antrenman ve Kişisel Hedef Eğitmeni Dirk Griesdorn, yılda 500 ile bin kişiye bu eğitimi vermeyi hedeflediklerini söyledi.
BİZE ULAŞIN