Başkan Türel Demre ve Kaş'ta

30 Mart yerel seçimlerinde Antalya'da en fazla oyu alarak birinci parti olan AK Parti, Demre ve Kaş'ta seçmenlerine teşekkür yemeği verdi

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, ilçe ziyaretleri çerçevesinde Demreli vatandaşla buluştu. Türel ve ekibini Demre Kaymakamı Yusuf İzzet Karaman, Belediye Başkanı Süleyman Topcu ve AK Parti İlçe Başkanı Bayram Arıcı tarafından karşılandı. Türel, "Demre benim için önem arz eden bir ilçemiz. Büyükşehir olarak hizmetlerimizde sınır tanımayacağız. Demre'de susuz mahalle bırakmayacağız" diye konuştu.

KAŞ'TA 3 BİN KİŞİ

Daha sonra Kaş'a geçen Türel'e, AK Parti Antalya Milletvekilleri Vecdi Gönül, Gökçen Özdoğan Enç, AK Parti Antalya İl Başkanı Mustafa Köse de katıldı. Türel'i burada 3 bine yakın vatandaş karşıladı. Başkan Türel seçimin gizli kahramanlarının halk olduğunu dile getirerek, destek veren herkese teşekkür etti. Seçim sonuçlarına değinen Baş- Başkan Menderes Türel, "Bazı yorumcular bizi bölmeye, ayrıştırmaya çalışıyorlar. AK Parti sahillerde yok diyorlar, ey gözü körler, gelin Kaş'ı görün. Onlara zamanla şunları diyeceğiz, hizmetlerimizi gerçekleştirdikçe 'hizmet böyle yapılır' diyeceğiz. Oy veren vermeyen herkesin hizmetine koşacağız. Çünkü biz hizmetin adresiyiz. İşimiz hizmet, gücümüz millet" dedi.
BİZE ULAŞIN