Tatsız sona erdi

Toplam 7 kez filelerin havalandığı son haftada heyecan Uğur Sorguç Stadı'nda yaşandı. Zirve ortağı Demre, kaderini belirleyecek golü bulmasına rağmen sevinci sadece 6 dakika sürdü. 87'de Haşim Ergül'ün golüne, Özel İdare, 90+3'te Devrim ile karşılık verince karşılaşma da 1-1 bitti. Mücadelede, Özel İdare'den Mert Karsak, Selami Karaca ve Ersin Yılmaz, Demre'den ise Hüseyin Güler kırmızı kart gördü. Demre Kaymakamı Yusuf İzzet Karaman, karşılaşmayı protokol tribününde izlerken Demre Belediye Başkanı Süleyman Topçu ise Demreli taraftarların arasındaydı.

DEMRE'NİN SON UMUDU

Yakaladığı fırsatı değerlendiremeyen Demre, Özel İdare deplasmanında aldığı beraberlikle Bölgesel Amatör Lig (BAL) umutlarını 27 Nisan Pazar günü Akdeniz Üniversitesi Stadı'nda Muratpaşa Belediyespor ile oynayacağı play-out baraj maçına bıraktı.

4 YILDIR KAÇIRIYORLARDI

Kendi sahasında şampiyonluk parolasıyla çıkan Konyaaltı, sonuca ikinci yarıda gitti. İlk yarıda gol sesinin çıkmadığı maçta üç gol de ikinci yarıda geldi. 4 sezondan bu yana şampiyonluğun eşiğinden dönen Konyaaltı'da 3-0 biten maçta, BAL liginin kapısını aralayan isimler, Özkan (2) ve Ömer Susuz oldu. Antrenörlük kariyerinde ilk sezonunu yaşayan Aydın Çayır, teknik sorumluluğunu yürüttüğü Konyaaltı'nı, BAL'a çıkaran ilk isim oldu.
BİZE ULAŞIN