Dino Park'a 140 bin ziyaretçi

Yeni dinozorlar ve aktiviteler eklenen Avrupa'nın en büyük dinozor parkı Dino Park, bu sezon 140 bin ziyaretçi hedefliyor

Göynük girişindeki Avrupa'nın en büyük dinozor parkı Dino Park, yeni aktiviteler eklediği sezonda 140 bin ziyaretçi hedefliyor. Dino Park Genel Müdürü Haktan Ekinci, yaz mevsiminin gelmesiyle 28 dönümlük alan içindeki tüm aktivitelerin yapılabilir hale geldiğini söyledi. Ekinci, "Antalyalıların en sevdiği özelliğimiz, ailelerin doğal ortamda kahvaltı yaparken çocuklarının kendi başlarına eğlenebilmesi. Veliler gazete okurken, çocukları da güvenli ortamlarda animatörler eşliğinde doyasıya eğlenebiliyor" dedi.

BOL EĞLENCE

Parkta, çocuklar plastik kürek ile arkeoloji öğrencileri gibi dinozor kemikleri bulmak için kazı yapıyor. Çocukların resim yapmalarını teşvik amacıyla boyalar verili yor.

YENİ AKTİVİTELER
Ekinci, bu sezon parka 7 tane yeni kostümlü yürüyen dinozor maketleri daha ekleneceğini belirterek, "Böylece 28 türden toplamda 35 dinozor görülebilecek. Büyükler için 7 metre yüksekliğinde 125 metre uzunluğundaki çelik telden kayma aktivitesi başlıyor. Çocuklar için de 3- 8 yaş arasına hitap eden ipli macera parkı bu sezon hizmete giren aktivitelerden biri olacak" diye konuştu.

BİZE ULAŞIN