Emrah'ı da satıyor

Antalyaspor Başkanı Gencer, Fenerbahçe'nin de talip olduğu söylenen Emrah Başsan'ın Rus takımlarına satılması için bir menajere yetki verdi

3 sezon önce Pendikspor'dan 300 bin lira bonservis bedeli ile alınan ve Mehmet Özdilek döneminin ilk bonservisli oyuncusu olarak anılan Emrah Başsan, Antalyaspor'da ayrılmak üzere. 2016 sezonu sonuna kadar Antalyaspor ile sözleşmesi bulunan 21 yaşındaki Ümit Milli futbolcunun Antalyaspor'da futbol hayatına devam etmek istemediği de belirtiliyor. Ancak Emrah'ın bu isteğine rağmen bu sezon içinde sözleşmesinde düzenlemeye gidilmişti.

3 MİLYON EURO İSTİYOR

Aldığı ücret arttırılan ancak Futbol Federasyonu'nun resmi sitesindeki sözleşme tarihi hala eskisi gibi, 2016 olarak gösterilen futbolcu için Başkan Gültekin Gencer Rus takımları ile pazarlık yapıyor. Gencer'in hafta içinde Moskova'ya gitmiş olması bu iddiaları güçlendiriyor. Gencer'in, Emrah'ın Rus takımlarına satışı ile ilgili Abdullah Cila adlı menajere yetki verdiği belirtiliyor. Gencer, 3 milyon euro'dan az olmamak kaydıyla satışa onay verdiği belirtiliyor.
BİZE ULAŞIN