Büfelere ince ayar

EKDAĞ A.Ş'nin başına atanan Murtaza Tamyürek, kaldırımlara gelişigüzel konulan ekmek büfeleri için yeni düzenleme yapacaklarının sinyalini verdi

Son yapılan atamalar ile birlikte Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin en önemli şirketleri arasında yer alan EKDAĞ A.Ş'nin başına getirilen, Büyükşehir Meclisi'nin AK Parti eski Grup Sözcüsü Murtaza Tamyürek, koltuğa oturur oturmaz icraatlarına başladı. Uzun bir süredir atıl konumda duran Düden Park içerisindeki işletmelerin yeniden faaliyete geçmesi yönünde çalışma başlatan Tamyürek ve ekibi, Antalya'nın doğal güzelliklerini turistler ile buluşturmaya hazırlandıklarını ifade etti.

DÜZEN GELECEK
Eski başkan Mustafa Akaydın döneminde gelişigüzel konuşlandırılan ekmek büfelerine de belli bir düzen getirileceğini aktaran Tamyürek, özellikle vatandaşların kaldırımlardan faydalanmasını engelleyecek şekilde konulan büfeleri kaldıracaklarının sinyalini verdi. EKDAĞ'ı yeni teslim aldıklarına dikkat çeken Tamyürek, gerekli fizibilite çalışmalarını yaptıktan sonra, çalışmalara büyük bir hız vereceklerini söyledi.
BİZE ULAŞIN