Sağlık için yürüdüler

Sağlık Bakanlığı tarafından 81 il ile birlikte Antalya'da da 'Sevdiklerimizle Sağlıklı Yaşama Yürüyoruz' etkinliği gerçekleştirildi

  • Akdeniz
  • Pazar 28.04.2014
Sağlık Bakanlığı tarafından '2014 Sağlıklı Yaşam İçin Hareket Yılı' kapsamında Antalya'da 81 il ile aynı anda 'Sevdiklerimizle Sağlıklı Yaşama Yürüyoruz' etkinliği gerçekleştirildi.

TAM KATILIM GERÇEKLEŞTİ

Yürüyüşe Sağlık Bakan Yardımcısı Agah Kafkas, Vali Sebahattin Öztürk, AK Parti Antalya Milletvekili Hüseyin Samani, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal ve vatandaşlar katıldı. Cumhuriyet Meydanı'nda başlayan ve Büyükşehir Belediyesi önünde son bulan yürüyüşe Büyükşehir Belediye Bandosu renk kattı.

TELAFİ EDİLECEK

Sağlık Bakan Yardımcısı Agah Kafkas, "Antalya'daki sağlık yatırımlarının daha kısa sürede tamamlanması konusunda mutabakatımız oldu. Geçmişte özellikle şehir hastanesi olmak üzere arsa üretiminde kaybettiğimiz zamanın telafisi konusunda Büyükşehir Başkanımız Menderes Türel'in kararlılığı oldu" dedi. Kafkas, "Antalya'nın turizmin yanında sağlıkta da başkent olması yolunda biz bir alt yapı yatırımını sürdürüyoruz. Antalya'da organ nakilleri konusunda Türkiye'ye örnek teşkil edecek işler yapılıyor" dedi.
BİZE ULAŞIN