Vali Türker'in Kayseri günü

Vali Türker'in Kayseri günü

Antalya Valisi Muammer Türker, Antalya'da yaşayan Kayserililer ile bir araya gelerek tanışma fırsatı buldu. Türker, Kayserililerin hayırseverlikte öne çıktıklarının altını çizdi

  • Akdeniz
  • Pazartesi 06.01.2015
Antalya Valisi Muammer Türker, Antalya Kayserililer Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği'nin Ocak ayı genişletilmiş kahvaltılı toplantısına katılarak hemşerileriyle tanıştı. Antalya Kayserililer Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Rıza Paksoy'un ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya Vali Türker'in yanı sıra İl Milli Eğitim Müdürü Osman Nuri Gülay, Antalya Halk Sağlığı Müdürü Murat Özdemir ve dernek üyeleri katıldı.

KAYSERİLİ HAYIRSEVERDİR

Vali Muammer Türker, girişimcilik yeteneği, ticari zekâsı ve çalışma azminin Kayseri'yi Kayseri yaptığını belirterek, Kayserililerin aynı zamanda sosyal sorumluluk bilincine sahip ve hayırsever olduğunu dile getirdi. Kayseri'de devletten beklenen birçok hizmetin Kayserililer tarafından annesinin babasının ve diğer yakınlarının ismi yaşasın diye inşa edildiğini kaydeden Antalya Valisi Muammer Türker, Antalya'da yaşayan 60 bin civarında Kayserilinin bu özellikleriyle doyduğu topraklara da daha fazla değer kattığını sözlerine ekledi.
BİZE ULAŞIN