Köse'den duygusal veda

Köse'den duygusal veda
11 Ocak'ta düzenlenecek kongrede görevini Rıza Sümer'e devredecek olan AK Parti İl Başkanı Mustafa Köse, veda ziyaretlerine başladı. Antalya'nın merkez ilçelerinden başladığı veda ziyaretlerinde Rıza Sümer başkanlığında oluşacak yeni yönetimi de tanıtan Köse, partililerden helallik istedi. Aksu'nun ardından Muratpaşa ve Konyaaltı ilçe teşkilatlarını ziyaret eden Köse'ye haklarını helal eden partililer arasında duygusal anlar yaşandı.

SÜMER'E DESTEK

Muratpaşa İlçe Başkanlığı'nda partililere seslenen Köse, başkanlık süresi boyunca partiye ve yönetime sahip çıkan tüm partililere teşekkür etti. Elde edilen başarılarda partililerin büyük emeği olduğunu hatırlatan Köse, 11 Ocak'ta yönetimi devir alacak olan Rıza Sümer ve ekibine de başarılar diledi. Partililerle hatıra fotoğrafı çektiren Köse, kadın kolları üyeleri tarafından hazırlanan tatlı ve yemeklerle ilçe başkanlığı binasından uğurlandı.

HEDEF 300 BİN ÜYE
İl Başkanlığını devralmaya hazırlanan Rıza Sümer ise ilk hedeflerinin Antalya'daki üye sayısını artırmak olduğunu söyledi. 225 bin olan üye sayısını genel seçimlere kadar 300 bine çıkarmak için çalışacaklarını ifade eden Sümer, bu anlamda partilerden destek istedi.
BİZE ULAŞIN