Gündem transfer

Antalyaspor'da Can Arat ile hareketlenen transfer gündeminde sırada 3 isim daha var. Murat Akın, Ahmet Aras ve Erman Kılıç için haber bekleniyor

Gündem transfer
Stoper, orta saha ve santrfor transferi yapmak için ara transfere start veren Antalyaspor'da ilk imza stoperden başlatıldı. Başakşehir'in deneyimli stoperi Can Arat kendisini 1,5 yıl için Antalyaspor'a bağlayan imzayı attı. İki orta saha ve bir santrfor için nabız yoklamayı sürdüren Antalyaspor'da gündemdeki en önemli isimler Erman Kılıç, Murat Akın ve Ahmet Aras.

SORUN BONSERVİS

Akrep, serbest kalmaları halinde bu üç futbolcuyu renklerine bağlayacak. Bonservis bedeli olmayan futbolcuları tercih eden Antalyaspor, Erman Kılıç, Ahmet Aras ve Murat Akın transferlerini de bu sebeple tamamlayamıyor. Takım arayışlarını sürdüren Erman Kılıç, 12 Ocak'a kadar Eskişehirspor'dan izin alırken, bonservis sorununu çözememesi halinde Antalyaspor'a transferi mümkün görülmüyor. Sivassporlu Ahmet Aras ve İstanbul Başakşehir'li Murat Akın'la anlaşma sağlayan Antalyaspor, serbest kalmaları halinde bu iki futbolcuyu da kadrosuna dahil edecek. Bu transferlerdeki son durum 1-2 gün içinde netlik kazancak.

MANDIRALI: İLLE DE ŞAMPİYONLUK
İkinci yarı hazırlıklarını Side'de sürdüren Antalyaspor'da Teknik Direktör Hami Mandıralı, hedeflerinin sezon sonunda şampiyon olarak Spor Toto Süper Lig'e çıkmak olduğunu söyledi.

ARTIK BU LİGE HAKİMİM
Can Arat ile başladıkları transferde 2- 3 isim daha alacaklarını kaydeden Mandıralı, "Bu ligi ilk başlarda tanımıyordum. Oyuncuları tanıyordum ama ligi tanımıyordum. Şimdi şükürler olsun ki hakimim olaya. Zorlu bir ikinci yarı bizi bekliyor. Yarış 5-6 takım arasında geçecek. Sahada savaşmamız gerekiyor. Ben ve futbolcularım bu takımın şampiyon olacağına yürekten inanıyoruz" dedi.
BİZE ULAŞIN